Zakończenie roku szkolnego i katechetycznego 2023/2024

Rozpoczynają się wakacje – czas odpoczynku, odnowy sił fizycznych i duchowych. Kiedyś Jezus do utrudzonych pracą uczniów powiedział: „wypocznijcie nieco!” Rozumiał dobrze Chrystus utrudzonego, zmęczonego człowieka, dlatego widział potrzebę także odpoczynku.
W piątek, 21 czerwca 2024 r. podczas Mszy świętej o godz. 8.00 zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny.
Mszę świętą odprawił Ksiądz Proboszcz Józef Poskrobko, który podziękowałam uczniom, nauczycielom i rodzicom za miniony rok nauki. Nawiązał do Błogosławionej Rodziny Ulmów, której relikwie gościliśmy w naszej parafii.
„Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom i Katechetom dziękujemy za wszelki trud włożony w kształtowanie sumień, charakterów, nauczanie i wychowanie.
Na czas wakacji Dzieciom, Nauczycielom i Rodzicom życzymy pięknej, słonecznej pogody, dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa”.