Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 14.07.2024 r.

  1. Dziś ofiary składane na tacę są przeznaczone na cele diecezjalne. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. We wtorek wspominamy NMP z Góry Karmel – MB Szkaplerzną.
  3. W sobotę wypada 5 rocznica ingresu do katedry J. E. Ks. Bpa dr Piotra Sawczuka – naszego Ordynariusza. Polećmy Go w naszych modlitwach Panu Bogu.
  4. W niedzielę za tydzień 21.07, po każdej Mszy św. będzie poświęcenie pojazdów: samochodów, motorów itp. z racji św. Krzysztofa. Jeden ksiądz przy bramie bocznej tak jak w latach ubiegłych będzie święcił pojazdy, które będą przejeżdżały przez parking. Drugi poświęci pojazdy na parkingu od strony Złotek. Przy poświęceniu będą zbierane ofiary, jako pomoc na zakup środków lokomocji dla misjonarzy. W czwartek za tydzień 25. 07 św. Krzysztofa – imieniny naszych księży Krzysztofów: ks. kan. seniora Krzysztofa Maksimiuka i ks. wikariusza Krzysztofa Nagórnego. Ale my życzenia będziemy składać już w niedzielę 21.07 na Mszy św. o godz. 1100.
  5. W czwartek 18.07 po Mszy św. wieczorowej będzie spotkanie z Akcją Katolicka w salce.
  6. W dniu 01 sierpnia br. wyruszy XXXIV Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę. Więcej informacji na temat Pieszej Pielgrzymki u księży lub na plakacie wiszącym na tablicy ogłoszeń.
  7. Prosimy bardzo, aby sprawy w Kancelarii Parafialnej załatwiać w tygodniu:rano od godz. 800 – 900 od poniedziałku do soboty; lub po południu od godz. 1600 – 1745 od środy do soboty. W poniedziałek i we wtorek po południu Kancelaria jest nieczynna. W razie nagłej potrzeby proszę dzwonić na nr tel. Księdza dyżurnego. Przypominamy też, że wszelkie dokumenty w kancelarii dorośli muszą odbierać osobiście, nie może tego zrobić ktoś z rodziny; ewentualnie może taki dokument odebrać osoba pisemnie upoważniona przez osobę, która potrzebuje takie zaświadczenie (na upoważnieniu musi być: własnoręczny podpis takiej osoby i dokładne dane tj. imię i nazwisko, data urodzenia miejsce zamieszkania) – od kilku lat obowiązuje RODO. 
  8. Po remoncie oświetlenia na zewnątrz naszego kościoła uruchomiliśmy już dolną część tego oświetlenia. Był  to pierwszy etap tego remontu. Planujemy oświetlić wieżę w jesieni – bo i tu instalacja wymaga wymiany i wielu napraw.
  9. Przy naszym kościele możemy do końca lipca obejrzeć wystawę poświęconą bł. Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do obejrzenia tej wystawy.
  10. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela” – można ją nabyć w zakrystii.

Ostatnie ogłoszenia: