OGŁOSZENIA NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 19.11.2023r

1. Dziś spotkania na Mszy św. o godz. 1100 z młodzieżą, która zamierza w przyszłym roku przystąpić do Sakr. Bierzmowania.
  2. We wtorek 21.XI wspomnienie Ofiarowania NMP.
  3. W środę 22.11  –  św. Cecylii Dz. i M. – Patronki chórów kościelnych.
  4. W sobotę 25.XI św. Katarzyny – patronalne święto kolejarzy.
  5. W przyszłą niedzielę 26.XI Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela Roku Liturgicznego i święto patronalne: Akcji Katolickiej, KSM – u i Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie.
  6. Również w niedzielę za tydzień 26.XI po Mszy św. o godz. 1100 zebranie Rady Parafialnej w salce.
  7. Przypominamy, że o godz. 1630 (pół godz. przed Mszą św.) od środy do soboty będą czytane kartki wypominkowe i odmawiany jest Różaniec za zmarłych – zapraszamy w tych dniach wszystkich na modlitwy za zmarłych.
  8. Prosimy, aby tylko żywe kwiaty, które sprzątacie z grobów na cmentarzu składać przy kontenerze (dobrze by było, aby odłączyć od kwiatów donniczki).
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika „Niedziela”.