OGŁOSZENIA NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 12.11.2023 r

1. Gościmy w naszej Parafii ks. dr Łukasza Borzęckiego, Prefekta Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Ks. Prefekt wygłasza dziś kazania i zbiera ofiary na rzecz naszej uczelni, za które serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać!
  2. Dziś obchodzimy XV Dzień Ubogich i Dzień Modlitewnej Solidarności z Kościołem Prześladowanym w tym roku na Bliskim Wschodzie. Po Mszach św. przed kościołem będą zbierane ofiary na ten cel.
  3. Również dziś (12.XI) na Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców.
  1. W czwartek 16.XI wypada liturgiczne Święto NMP Ostrobramskiej – Matki Miłosierdzia.
  2. W niedzielę za tydzień 19.XI po Mszy św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej w salce parafialnej.
  3. Również w niedzielę za tydzień spotkania na Mszy św. o godz. 1100 z młodzieżą, która zamierza w przyszłym roku przystąpić do Sakr. Bierzmowania.
  4. Przypominam, że o godz. 1630 (pół godz. przed Mszą św.) od środy do soboty są czytane kartki wypominkowe i odmawiany jest Różaniec za zmarłych – zapraszamy wszystkich na te modlitwy za zmarłych.
  5. Podajemy c. d. porządku modlitw za zmarłych we wsiach:– w poniedziałek – 13.XI – godz. 1600 wsie: Treblinka i Boreczek; – we wtorek – 14.XI – godz. 1600 – wieś Prostyń; Zapraszamy w te dni poszczególne wsie na modlitwy za zmarłych.
  6. Zachęcamy do czytania tygodnika „Niedziela”. Tę gazetę można nabyć w zakrystii.
  7. Prosimy, aby tylko żywe kwiaty, które sprzątacie z grobów na cmentarzu składać przy kontenerze (dobrze by było, aby odłączyć od kwiatów donniczki).
  8. Bóg zapłać za złożone ofiary na zakup gazu do dogrzewania kościoła – ks. Proboszcz dziękuje wszystkim za okazaną pomoc.