OGŁOSZENIA NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ                          

  1. Dziś tj. 09.10 w całej Polsce odbywa się liczenie niedzielnych praktyk religijnych (tzn. ile jest ludzi w kościele na Mszach św. i ilu przystępuje do Komunii św.) Prosimy, aby przy wychodzeniu z kościoła ministrantom ułatwić liczenie.
  2. Również dziś pierwsze spotkania z dziećmi z kl. III i ich rodzicami przed I Komunią św. w przyszłym roku na Mszy św. o godz. 1100.
  3. W czwartek 13.10 ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na procesję fatimską i różaniec od szkoły do  Bazyliki o godz. 1700 a później po procesji Msza św. (po Mszy już różańca nie będzie).
  4. W piątek 14.10 Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela. O godz. 1730 zostanie odprawiona Msza św. i odmówiony Różaniec za nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty i nauczycieli emerytów. Różaniec poprowadzą nauczyciele. Zapraszamy
  5. W najbliższą niedzielę tj. 16.10 przypada Dzień Papieski. Młodzież będzie przed kościołem i kaplicami zbierała ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  6. Przypominamy, że nabożeństwa Różańcowe są odprawiane w naszym kościele w następującym porządku: Msza Św. wieczorowa w dni powszednie jest o godz. 1730 i bezpośrednio po niej jest Różaniec, zaś w niedzielę najpierw o godz. 1800 jest odmawiany Różaniec, a później Msza św. Zapraszamy wszystkich na modlitwę różańcową i prosimy rodziców bądź dziadków, aby przyprowadzali na Różaniec dzieci.
  7. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, można ją nabyć w zakrystii.
  8. Intencje na ten tydzień są wywieszone na tablicy ogłoszeń i zamieszczone na naszej str. inter. Parafii – proszę się zapoznać.