OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 01.10.2023 r

  1. Dziś jest niedziela adoracyjna. Początek adoracji po Mszy św. o godz. 800 – przewodniczy KŻR z Kiełczewa, od 1000 Akcja Katolicka. Po Mszy św. o godz. 1100 ostatnia w ty m roku procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy do procesji druhów strażaków z OSP w Rytelach Świeckich.
  2. Także dzisiaj ofiary składane na tacę przeznaczone są na dzieła charytatywne podejmowane przez Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.
  3. Od dziś tj. 01.X rozpoczynamy odprawianie Nabożeństw Różańcowych. Będą one odprawiane w naszym kościele przez cały październik o godz. 1800 . Najpierw przez cały miesiąc październik będą odprawiane Msze Św. wieczorne o godz. 1730 i  bezpośrednio po Mszach św. będzie odmawiany Różaniec. W niedziele najpierw o godz. 1800 jest Różaniec i po nim Msza św. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy różańcowej do Bazyliki i do kaplic.
  4. W tym tygodniu wypadają: w poniedziałek (02.10) św. Aniołów Stróżów; w środę (04.10) św. Franciszka z Asyżu; w czwartek (05.10) św. Faustyny Kowalskiej i w sobotę NMP Różańcowej.
  5. I Czwartek miesiąca – modlimy się o powołania do kapłaństwa i do zakonów. Różaniec poprowadzi Akcja Katolicka. Po Różańcu spotkanie z Akcją Katolicką w salce.
  6. I Piątek miesiąca – w Bazylice Msze Św. i nabożeństwo ku czci Najśw. Serca P. J. o godz. 700 i 1730 i po Mszy św. Różaniec. W Rytelach o godz. 1600.
  7. W piątek wyjazd do chorych – początek o godz. 900.
  8. I Sobota – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP i nabożeństwo  pierwszej soboty w Bazylice o godz. 800. Z racji wspomnienia NMP Różańcowej na Mszę św. rano o godz. 800 i na Różaniec zapraszamy wszystkich członków KŻR z naszej Parafii (po Mszy św. o godz. 1730 – też będzie Różaniec). Msza św. w Wólce o godz. 1100.
  9. W niedzielę za tydzień (II miesiąca) na Mszy św. o godz. 1100 spotkania z dziećmi z kl. III i ich rodzicami przed I Komunią św. 
  10. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela” – można ją nabyć w zakrystii.