OGŁOSZENIA NA VI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 12.02.2023r.

  1. Dziś są zbierane po Mszach św. przed kościołem ofiary dla mieszkańców Turcji i Syrii dotkniętych trzęsieniem ziemi. Za wszelkie złożone ofiary dziękujemy – Bóg zapłać!
  2. Dziś nie będzie spotkania dzieci kl. III i ich rodziców przed I Komunią Św.
  3. We wtorek wypada liturgiczne święto św. Cyryla – mnicha i św. Metodego – bpa, Patronów Europy.
  4. Przypominamy, że sprawy w Kancelarii załatwiamy w godzinach jej urzędowania tj, od poniedziałku do soboty w godz. 800 – 900. W poniedziałek i we wtorek po południu Kancelaria jest nie czynna i od środy do soboty po południu w godz. 1600 do 1645. W niedzielę i święta Kancelaria jest nie czynna. Można też ew. umówić się na załatwienie spraw kancelaryjnych telefonicznie, (nr tel. jest zamieszczony na str. inter. Parafii).   
  5. Zachęcamy do czytania „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.