OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 05.02.2022r.

  1. Dziś jest niedziela adoracyjna. – Adoracji przewodniczy: od 820 KŻR z Poniatowa, od 1030 Domowy Kościół, od 1630 Akcja Katolicka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Parafian. Również dziś święcimy chleb i wodę ku czci Św. Agaty.
  2. W sobotę 11 lutego przypada Światowy Dzień Chorego (wprowadzony przez św. Jana Pawła II w 1992 roku). W związku z tym, że jest zimno i były by trudności z przywiezieniem ludzi chorych i starszych do kościoła. Dzień Chorego w naszej Parafii zorganizujemy podczas Nabożeństwa Eucharystycznego w czerwcu br., gdy będziemy przeżywali Odpust ku czci Trójcy Przenajświętszej.
  3. W niedzielę za tydzień tj. 12 lutego nie będzie spotkania dzieci z klas III i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św. (ferie)
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.