OGŁOSZENIA NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 04.02.2024r.

  1. Dziś jest niedziela adoracyjna. Początek adoracji po Mszy o godz. 800 – przewodniczy KŻR ze Złotek, od 1000 Akcja Katolicka. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich Parafian.
  2. Jutro wspomnienie św. Agaty dz. i M. – po Mszy św. (porannej) w Prostyni poświęcimy chleb i wodę ku czci św. Agaty.
  3. W niedzielę za tydzień (11 lutego) wypada Światowy Dzień Chorego (wprowadzony przez św. Jana Pawła II w 1992 roku). W związku z tym, że jest zimno i były by trudności z przywiezieniem ludzi chorych i starszych do kościoła – Dzień Chorego w naszej Parafii zorganizujemy podczas Nabożeństwa Eucharystycznego w maju br., gdy będziemy przeżywali Odpust ku czci Trójcy Przenajświętszej.
  4. W niedzielę za tydzień tj. 11 lutego będzie po przerwie świątecznej spotkania dzieci z klas III i ich rodziców przygotowujących się do I Komunii św.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.