OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 21.01.2024r.

  1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – zachęcamy do lektury Pisma św..
  2. Również dziś (21.01)  jest wspomnienie św. Agnieszki Dz. i M. – Dzień Babci,  a jutro Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie za nasze babcie i naszych dziadków.
  3. W czwartek będziemy przeżywali liturgiczne święto nawrócenia św. Pawła Ap. i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W sobotę 27.01 o godz. 1000 w Węgrowie w kościele św. Piotra z Alkantary (kościół zakonny)  spotkanie Ks. Biskupa Piotra Sawczuka z sołtysami z dekanatów: łochowskiego, sokołowskiego, sterdyńskiego i węgrowskiego. Ks. Biskup serdecznie zaprasza na to spotkanie wszystkich sołtysów.
  5. W niedzielę za tydzień 28.01 dzień modlitwy wszystkich członków KŻR z naszej Parafii. O godz. 1030 będzie odmówiony różaniec, o godz. 1100 Msza św. w intencji wszystkich członków KŻR  i po Mszy spotkanie opłatkowe w kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków KŻR z naszej Parafii.  
  6. Zakończyliśmy Kolędę. Jeśli u kogoś nie było Kolędy ktoś był nieobecny, bo pracował lub z innych powodów, a chciałby, aby Kolęda się odbyła to prosimy w tym tygodniu umawiać się z księdzem indywidualnie.
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.