OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 07.04.2024 r.

  1. Dziś jest Uroczystość Miłosierdzia Bożegoofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas. W dniu dzisiejszym za odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny. Także dziś wypada 21 rocz. powstania naszego Oddziału Akcji Katolickiej. Msze św. w Bazylice dziś będą jeszcze odprawione o godz. 1100 i 1800. W kaplicy w Wólce o godz. 915 i w Rytelach o godz. 1015.
  2. Dziś jest również niedziela adoracyjna. Adoracji po Mszy św. o godz. 800 przewodniczy KŻR z Orzełka, a od godz. 1000 Akcja Katolicka. Procesji eucharystycznej wokół kościoła nie będzie, gdyż była na Wielkanoc.
  3. Również dziś na Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dzieci I-komunijnych i ich rodziców – obecność obowiązkowa.
  4. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w kościele Tydzień Miłosierdzia.
  5. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Bazylice Msze św. będą odprawione o godz.: 800, 1100 i 1800. W kaplicach: w Wólce o godz. 915 i w Rytelach o godz. 1015. Ofiary składane w tym dniu na tacę przeznaczone są na Fundusz Obrony Życia.
  6. Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli swoje ofiary na zakup gazu, którym mamy dogrzewać nasz kościół. Serdeczny Bóg zapłać!
  7. Za tydzień (14.04.) na Mszy św. o godz. 1100 spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  8. W przyszłą niedzielę (14.04.) w naszej parafii będziemy gościć państwa Stanisławskich, którzy dadzą świadectwo wiary, życia oddanego Bogu.
  9. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.