OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ    – 14.04.2024 r

  1. Dziś modlimy się w intencji ochrony życia osób nierodzonych.
  2. Dziś także przeżywamy w Polsce VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: Uczestniczymy we wspólnocie Kościoła.”.
  3. Również dziś w naszej Parafii gościmy państwa Stanisławskich: Agnieszkę i Krzysztofa, którzy dadzą świadectwo wiary i życia oddanego Bogu. Zapraszamy dziś po Mszach na to świadectwo. Dziś też na Mszy o godz. 1100 spotkanie z młodzieżą przygotowującą się do Bierzmowania.
  4. 14.04 tj. jest dziś wypada Święto Chrztu Polski ustanowione przez Sejm Polski – módlmy się dziś za naszą Ojczyznę.
  5. Jutro w naszej Parafii Diecezjalne Dni Modlitwy w Intencji Powołań – tzw. „Sztafeta Modlitw o Powołania Duchowne”. Porządek tego dnia Modlitw będzie następujący: a). o godz. 700 będzie odprawiona Msza św. i bezpośrednio po niej wystawienie Najśw. Sakr. i odmówimy I Cz. Różańca w intencji powołań; b). o godz. 1200 będzie Anioł Pański i II Cz. Różańca w intencji powołań; c). o godz. 1700 będzie Nabożeństwo adoracyjne w intencji powołań; d). o godz. 1800 Msza św. Zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie członków KŻR, Akcji Katolickiej, Domowego Kościoła do wspólnej modlitwy o powołania. 
  6. Od czwartku tj. 18.04 rozpoczynamy bliższe przygotowania do I Spowiedzi i Komunii Św. Z tej racji dzieci I-komunijne będą dwa razy w tygodniu uczestniczyły w spotkaniach w kościele. Pierwsze spotkanie będzie w najbliższy czwartek o godz. 1600.
  7. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.