WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

6-latki (klasa 0) Program nr AZ-0-01/20: TAK dla Jezusa. Dzieci sześcioletnie.
Podręcznik: Tak! Jezus mnie kocha. Autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek. Wydawnictwo Jedność. Kielce. Klasy I-IV – szkoła podstawowa Program nr AZ-1-01/18: Zaproszeni na ucztę z Panem Jezusem.
I klasa. Podręcznik: Kl. I szkoły podstawowej: Poznaję Boży świat. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
II klasa. Podręcznik: Kl. II szkoły podstawowej: Odkrywam królestwo Boże. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
III klasa. Podręcznik: Kl. III szkoły podstawowej: Poznaję Jezusa. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
IV klasa. Podręcznik: Kl. IV szkoły podstawowej: Odkrywam życie z Jezusem. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
Klasy V-VIII szkoła podstawowa Program nr AZ-2-02/20: Przez prawdę, piękno i dobro zdobywamy świętość.
V klasa. Podręcznik: Kl. V szkoły podstawowej. Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VI klasa. Podręcznik: Kl. VI szkoły podstawowej. Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VII klasa. Podręcznik: Kl. VII szkoły podstawowej. Szczęśliwi, którzy czynią dobro. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.
VIII klasa. Podręcznik: Kl. VIII szkoły podstawowej. Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.