PORZĄDEK ROZNOSZENIA OPŁATKÓW W 2023r.

W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Będzie je roznosił do naszych katolickich rodzin Organista p. Artur.  Prosimy powiadomić sąsiadów o dniu, w którym będą roznoszone w danej wsi opłatki. Jeśli ktoś potrzebuje szybciej opłatki, kogoś nie będzie w domu lub z innej przyczyny – może się zgłosić osobiście po opłatek do p. Organisty w kościele, po Mszach św.. Proszę o życzliwe, z otwartym sercem przyjęcie naszego p. Organisty i przypominamy, że ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na wynagrodzenie za cały rok pracy.

PORZĄDEK:

I.TYDZIEŃ

28.XI. (wtorek) od godz. 900 wieś Kiełczew(od strony Morzyczyna).

29.XI. (środa) od godz. 1100 – dokończenie wsi Kiełczew i tzw. Majdan Kiełczewski.

od 30.XI. do 02.XII (czwartek, piątek i sobota) od godz. 900 – wieś Prostyń (początek od Treblinka). W kolejnych dniach dokończenie wsi Prostyń.

II. TYDZIEŃ

05.XII. (wtorek) od godz. 900 – wsie: Grądy i od 1100 Boreczek i Bojary.

06.XII. (środa) od godz. 900 – wieś Rytele Święckie.

07.XII. (czwartek) od godz. 900 – wieś Złotki i Kolonia.

08.XII. (piątek) od godz. 1000 – wieś Treblinka.

09.XII. (sobota) od godz. 900 – wieś Poniatowo.

III. TYDZIEŃ

14.XII. (środa) od godz. 900 – wieś Orzełek i domy w lesie w kierunku Złotek.

15.XII. (czwartek) od godz. 900 wsie: Wólka Okrąglik i Wólka Dolna.

Godziny rozpoczęcia roznoszenia opłatków w danej wsi mogą ulec zmianie np. gdy wypadnie w tym dniu pogrzeb.