OGŁOSZENIA XVI ZWYKŁA – 17.07.2022r

  1. W poniedziałek za tydzień 25. 07 wspomnienie św. Krzysztofa – imieniny naszych księży Krzysztofów: ks. kan. seniora Krzysztofa Maksimiuka i  ks. wikariusza Krzysztofa Nagórnego. Ale my życzenia Solenizantom będziemy składać już w niedzielę 24.07 na Mszy św. o godz. 900. Pomódlmy się w tym dniu za naszych Solenizantów.
  2. W środę wypada 3 rocznica ingresu do katedry J. E. Ks. Bpa dr Piotra Sawczuka – naszego Ordynariusza. Polećmy Go w naszych modlitwach Panu Bogu.
  3. W niedzielę za tydzień 24.07 po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów z racji św. Krzysztofa. Ksiądz przy bramie bocznej tak jak w latach ubiegłych będzie święcił pojazdy, które będą przejeżdżały przez parking. Przy poświęceniu będą zbierane ofiary jako pomoc na zakup środków lokomocji dla misjonarzy.
  4. W niedzielę za tydzień będą miały o godz. 900 swoją Mszę członkowie KŻR dlatego o godz. 820 będzie odmawiany Różaniec.
  5. W dniu 01 sierpnia br wyruszy XXXII Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę. Więcej informacji na temat Pieszej Pielgrzymki u księży lub na plakacie wiszącym na tablicy ogłoszeń.
  6. Zakończyliśmy remont organów. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy już złożyli ofiary na remont organów – i prosimy w miarę możności o wpłaty od tych, którzy jeszcze tego nie uczynili. Do końca lipca musimy zapłacić za ten remont i jeszcze ok. 1/4 sumy brakuje.
  7. Przy bocznej bramie od plebanii pobudowaliśmy nową kapliczkę, w której znów znalazła swoje miejsce odnowiona figura św. Józefa. Figurę odnowił Józef – ks. proboszcz, a kapliczkę wykonał też Józef – pan Dłuski. Może są jeszcze chętni panowie bądź panie o imieniu „Józef”, którzy chcieli by się dołożyć do  kapliczki ich św. Patrona!?
  8. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela” – można ją nabyć w zakrystii.
  9. Intencje na ten tydzień są wywieszone na tablicy ogłoszeń i zamieszczone na naszej str. inter. Parafii – proszę się zapoznać.