OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 18.09.2022r

  1. Dziś kończymy XII Tydzień Wychowania pod hasłem Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem” – pamiętajmy, że troska o wychowanie dzieci i młodzieży spoczywa na rodzicach, wychowawcach i nauczycielach.
  2. Przeżywamy dzisiaj Dzień Środków Masowego Przekazu, w naszej diecezji po Mszach św. przed kościołem są zbierane ofiary do puszek na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej
  3. W tym tygodniu wypadają: w środę – święto liturgiczne św. Mateusza, Ap. i Ew., w piątek – wspomnienie św. Ojca Pio, Kapłana.
  4. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, można tę gazetę nabyć w zakrystii (przypominamy, że gazeta kosztuje 10 zł.).
  5. Na początku Roku Szkolno – Formacyjnego zapraszamy do pracy we wspólnotach działających przy naszej Parafii:                                                                                                                       – Akcja Katolicka – spotkania w I czwartek miesiąca po Mszy św. wieczorem;                              – KŻR – spotkania w ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy św. o 1100 ;                                                – Domowy Kościół – spotkanie z małżeństwami, które pragną pogłębić relację z Bogiem i współmałżonkiem w czwartek 22.09.2022r. o 1900 w salce parafialnej przy plebani;                 KSM – spotkania w piątki o 1800 w kościele a potem spotkanie w salce;                                        Ministranci i kandydaci – najbliższe spotkanie w sobotę o 1100 w kościele;                               Schola – w środy o 1600 w salce parafialnej przy plebani.                                                                ZAPRASZAMY TYCH WSZYSTKICH, KTÓRZY JUŻ PRACUJĄ W/W WSPÓLNOTACH I TYCH, KTÓRZY CHCIELIBY DO TYCH WSPÓLNOT DOŁĄCZYĆ!!!