OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 16.07.2023 r.

  1. W czwartek wypada 4 rocznica ingresu do katedry J. E. Ks. Bpa dr Piotra Sawczuka – naszego Ordynariusza. Polećmy Go w naszych modlitwach Panu Bogu.
  2. W niedzielę za tydzień 23.07, po każdej Mszy św. będzie poświęcenie samochodów z racji św. Krzysztofa. Ksiądz przy bramie bocznej tak jak w latach ubiegłych będzie święcił pojazdy, które będą przejeżdżały przez parking. Przy poświęceniu będą zbierane ofiary, jako pomoc na zakup środków lokomocji dla misjonarzy. We wtorek za tydzień 25. 07 wspomnienie św. Krzysztofa – imieniny naszych księży Krzysztofów: ks. kan. seniora Krzysztofa Maksimiuka i  ks. wikariusza Krzysztofa Nagórnego. Ale my życzenia będziemy składać już w niedzielę 23.07 na Mszy św. o godz. 1100.
  3. W dniu 01 sierpnia br. wyruszy XXXIII Piesza Pielgrzymka Drohiczyńska na Jasną Górę. Więcej informacji na temat Pieszej Pielgrzymki u księży lub na plakacie wiszącym na tablicy ogłoszeń.
  4. Prosimy bardzo, aby sprawy w Kancelarii Parafialnej załatwiać w tygodniu: – rano od godz. 800 – 900 od poniedziałku do soboty; – lub po południu od godz. 1600 – 1745 od środy do soboty. W poniedziałek i we wtorek po południu Kancelaria jest nieczynna. W razie nagłej potrzeby proszę dzwonić na nr tel. Księdza dyżurnego. Przypominamy też, że wszelkie dokumenty w kancelarii dorośli muszą odbierać osobiście, nie może tego zrobić ktoś z rodziny; ewentualnie może taki dokument odebrać osoba pisemnie upoważniona przez osobę, która potrzebuje takie zaświadczenie (na upoważnieniu musi być: własnoręczny podpis takiej osoby i dokładne dane tj. imię i nazwisko, data urodzenia miejsce zamieszkania) – od kilku lat obowiązuje RODO.  
  5. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela” – można ją nabyć w zakrystii.