OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 22.01.2023r.

  1. Dziś obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego – zachęcamy do lektury Pisma św..
  2. Wczoraj (sobota 21.01) obchodziliśmy wspomnienie św. Agnieszki Dz. i M. – Dzień Babci,  a dziś (w niedzielę 22.01) Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie za nasze babcie i naszych dziadków.
  3. W środę będziemy przeżywali liturgiczne święto nawrócenia św. Pawła Ap. i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  4. W tym tygodniu wypadają wspomnienia: w czwartek 26.01 – św. b-pów Tymoteusza i Tytusa, a w sobotę 28.01 – św. Tomasza z Akwinu
  5. W sobotę 28.01 o godz. 1030 w Sokołowie Podlaskim w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego spotkanie Ks. Biskupa Piotra Sawczuka z sołtysami z dekanatów: łochowskiego, sokołowskiego, sterdyńskiego i węgrowskiego. Ks. Bp serdecznie zaprasza na to spotkanie wszystkich sołtysów.
  6. W niedzielę za tydzień 29.01 dzień modlitwy wszystkich członków KŻR z naszej Parafii. O godz. 1030 będzie odmówiony różaniec, o godz. 1100 Msza św. w intencji członków KŻR  i po Mszy spotkanie opłatkowe w kościele. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków KŻR z naszej Parafii. 
  7. Zachęcamy do nabywania i czytania tygodnika „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.