OGŁOSZENIA NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ – NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 16.04.2023 r.

  1. Dziś jest Uroczystość Miłosierdzia Bożegoofiary składane dziś na tacę są przeznaczone na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas. W dniu dzisiejszym za odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego można uzyskać odpust zupełny. Także dziś wypada 20 rocz. powstania naszego Oddziału Akcji Katolickiej – Msza św. w intencji Akcji katolickiej będzie dziś doprawiona o godz. 1800 i po Mszy spotkanie w salce. Msze św. dziś w kaplicach: w Wólce o godz. 730 i w Rytelach o godz. 1015.
  2. Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się w kościele Tydzień Miłosierdzia.
  3. Dziś na Mszy św. o godz. 1100 spotkanie dzieci I-komunijnych i ich rodziców – obecność obowiązkowa.
  4. Dziękujemy raz jeszcze tym wszystkim, którzy złożyli swoją „cegiełkę” na zakup chrzcielnicy do naszego kościoła oraz za złożone ofiary na zakup gazu, którym mamy dogrzewać nasz kościół. Serdeczny Bóg zapłać!
  5. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.