OGŁOSZENIA NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ                – 23.04.2022 r

1. Dziś przeżywamy w Polsce VII Narodowe Czytanie Pisma Świętego, które rozpoczyna XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem: Wierzę w Kościół Ojca i Syna i Ducha Świętego!”.
  2. Jutro liturgiczna Uroczystość św. Wojciecha Bpa i M. Głównego Patrona Polski.
  3. We wtorek Liturgiczne Święto Św. Marka Ew.
  4. W sobotę 29.04 liturgiczne święto św. Katarzyny Sieneńskiej Dz. i Dr Kościoła oraz Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej
  5. Od wtorku tj. 25.04 rozpoczynamy bliższe przygotowania do I Spowiedzi i Komunii Św. Z tej racji dzieci I-komunijne będą dwa razy w tygodniu uczestniczyły w spotkaniach w kościele – we wtorki i czwartki o godz. 1600. Obecność dzieci na tych spotkaniach jest obowiązkowa!
  6. Zwracamy uwagę na wciąż powtarzające się kradzieże na naszym cmentarzu grzebalnym – tym razem ktoś z grobów kradnie kwiaty. Zwróćmy uwagę nawiedzając cmentarz na dziwnie zachowujących się ludzi.
  7. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, tę gazetę można nabyć w zakrystii.