Rekolekcje wielkopostne

W dniach 24, 25, 26 marca 2023 r. odbyły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne.

Rekolekcje prowadził ksiądz dr Paweł Koc – wikariusz z parafii Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim.

W piątek, 24 marca, miały miejsce Szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Odbyły się w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kiełczewie, które prowadził ks. Paweł Hryniewicki oraz w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Prostyni i w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Orzełku, które prowadził ks. Krzysztof Nagórny, obaj wikariusze prostyńscy. O godz. 11.00 odbyło się nabożeństwo Drogi Krzyżowej wokół świątyni, a po nim odprawiona została Msza Święta dla dzieci, której przewodniczył ks. Paweł Hryniewicki. Kazanie do zebranych wygłosił ks. dr Paweł Koc, wikariusz Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim. Po zakończeniu liturgii była okazja ucałowania relikwii bł. Karoliny Kózkówny. Księdzu Pawłowi Koc dziękujemy za trud głoszenia Słowa Bożego. Pamiętamy w modlitwie i życzymy, aby Pan Bóg udzielał Ci wszelkich łask, a Matka Boża otaczała Cię nieustanną opieką.