Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 11.09.2022 r

  1. Dziś rozpoczynamy XII Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem” – pamiętajmy, że troska o wychowanie dzieci i młodzieży spoczywa na rodzicach, i wychowawcach i nauczycielach.
  2. We wtorek o godz. 1600 procesja z Różańcem Fatimskim i Msza św. w Złotkach. 
  3. W środę (14.09) wypada liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża św. – Msza św. będzie odprawiona w Bazylice o godz. 700 i 1800.
  4. Również 14.09 młodzież kl. VIII udaje się na Diecezjalny Dzień Młodzieży do Drohiczyna. Z naszej Parafii w tym dniu młodzież wyjeżdża autokarem do Drohiczyna ze swoich szkół.
  5. W czwartek (15.09) wspomnienie NMP Bolesnej. Msze św. o godz. 700 i o 1800.
  6. W niedzielę za tydzień przypada Dzień Środków Społecznego Przekazu i w tą niedzielę będą zbierane ofiary na Centrum Informacji Diecezji Drohiczyńskiej.
  7. Serdeczny Bóg zapłać za udział i reprezentowanie naszej Parafii na Dożynkach Diecezjalnych w dniu wczorajszym w Kosowie Lacki delegacji ze wsi Bojary.
  8. Zakończyliśmy remont organów. Bóg zapłać tym wszystkim, którzy już złożyli ofiary na remont organów – i prosimy w miarę możności o wpłaty od tych, którzy jeszcze tego nie uczynili. Musimy zapłacić za ten remont, a jeszcze brakuje około 12 tyś. zł. Przy załatwianiu wszelkich spraw w Kancelarii Parafialnej będziemy najpierw sprawdzać, czy została uregulowana od tej rodziny składka na remont organów.
  9. Zachęcamy do czytania gazety „Niedziela”, można tę gazetę nabyć w zakrystii.
  10. Intencje na ten tydzień są wywieszone na tablicy ogłoszeń i zamieszczone na naszej str. inter. Parafii – proszę się zapoznać.