PIĄTEK – 13.09.2019r

W piątek 13 września 2019r o godz. 1600 odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie w Złotkach. Tradycyjnie procesja fatimska rozpocznie się we wsi Złotki, a iść będziemy "drogą św. Anny" od Złotek do kościoła w Prostyni, gdzie o godz. 1700 zostanie odprawiona Msza św.

SOBOTA – 14.09.2019r

W sobotę 14 września 2019r w całej Polsce będą odbywać się modlitwy pod Krzyżem za naszą Ojczyznę i w obronie chrześcijańskich wartości, które są podstawą naszego godnego życia. W Prostyni bezpośrednio po Mszy św. o godz. 700 odprawimy Drogę Krzyżową wokół kościoła i na zakończenie pod Krzyżem Papieskim odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za Polskę.

Zachęcamy do jak najliczniejszego wzięcia udziału w tych modlitwach i prosimy o przekazanie tych ogłoszeń innym - znajomym i sąsiadom.