Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

PIĄTEK – 13.09.2019r


W piątek 13 września 2019r o godz. 1600 odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie w Złotkach. Tradycyjnie procesja fatimska rozpocznie się we wsi Złotki, a iść będziemy "drogą św. Anny" od Złotek do kościoła w Prostyni, gdzie o godz. 1700 zostanie odprawiona Msza św.

 

SOBOTA – 14.09.2019r


W sobotę 14 września 2019r w całej Polsce będą odbywać się modlitwy pod Krzyżem za naszą Ojczyznę i w obronie chrześcijańskich wartości, które są podstawą naszego godnego życia. W Prostyni bezpośrednio po Mszy św. o godz. 700 odprawimy Drogę Krzyżową wokół kościoła i na zakończenie pod Krzyżem Papieskim odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego za Polskę.


Zachęcamy do jak najliczniejszego wzięcia udziału w tych modlitwach i prosimy o przekazanie tych ogłoszeń innym - znajomym i sąsiadom.

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90