Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

b_625_470_16777215_00_images_stories_inne_startowe_DSC04038.JPG

 W uroczystym Dniu Bożego Narodzenia pielgrzymujemy myślą i sercem do Betlejem, miasta Dawidowego, gdzie przyszedł na świat Jezus Chrystus, nasz Pan i Zbawiciel. Dzieląc się radością Bożego Narodzenia, życzymy serdecznie tych darów, które przyniósł na świat Jezus Chrystus, aby nas nimi ubogacić. Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, pogody ducha, Bożego błogosławieństwa na Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2017 Rok wszystkim Parafianom i Gościom życzą duszpasterze z Bazyliki prostyńskiej.


ks. kanonik Ryszard Zalewski,
ks. kanonik Krzysztof Maksimiuk,
ks. Łukasz Suszko,
ks. Błażej Samociuk,
ks. Tomasz Przewoźny.

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90