Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

b_180_135_16777215_00_images_stories_inne_Krzysztof_DSC00506.JPG
Dnia 1 września 2016 roku, w Bazylice Mniejszej w Prostyni  odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. We Mszy świętej wzięli udział uczniowie, ich rodzice, pedagodzy oraz pracownicy szkół z terenu parafii.
 
 
Uroczysty charakter Mszy świętej podkreślała obecność szkolnych pocztów sztandarowych. Uroczystościom przewodniczył  ks. Łukasz Suszko. Życzenia na nadchodzący rok szkolny złożył również ks. proboszcz Ryszard Zalewski.
 

Kapliczki i krzyże przydrożne

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90