b_180_113_16777215_00_images_2021_unnamed.jpgRozpoczynają się wakacje - czas odpoczynku, odnowy sił fizycznych i duchowych. Kiedyś Jezus do utrudzonych pracą uczniów powiedział: „wypocznijcie nieco!” Rozumiał dobrze Chrystus utrudzonego, zmęczonego człowieka, dlatego widział potrzebę także odpoczynku.

W niedzielę, 20 czerwca 2021 r. podczas Mszy świętej o godz. 11.00 zakończyliśmy rok szkolny i katechetyczny.
Mszę świętą odprawił Ksiądz Maciej Domaszczyński, który podziękowałam uczniom, nauczycielom i rodzicom za trudny rok nauki.

„Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom i Katechetom dziękujemy za wszelki trud włożony w kształtowanie sumień, charakterów, nauczanie i wychowanie.
Na czas wakacji Dzieciom, Nauczycielom i Rodzicom życzymy pięknej, słonecznej pogody, dobrego i bezpiecznego wypoczynku, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa”.