b_180_135_16777215_00_images_2021_DSC07154.JPG19 marca, w uroczystość św. Józefa, swoje imieniny obchodził Ksiądz Proboszcz Józef Poskrobko. Podczas Mszy Świętej o godzinie 17.00 przedstawiciele różnych wspólnot z naszej parafii złożyli Księdzu Proboszczowi życzenia imieninowe.

W imieniu Akcji Katolickiej życzenia złożyła Prezes AK p. Bożena Mazurek.
Powiedziała:
Czcigodny Księże Proboszczu Józefie!
W dniu święta Twojego Patrona św. Józefa, pragniemy złożyć płynące z głębi serca życzenia: obfitych łask Bożych, ufności i nadziei w Panu na długie lata życia. Pielęgnuj w sobie dar Kapłaństwa, a uśmiech i poczucie humoru niech zawsze Ci towarzyszą.
Niech dobry Bóg, który Ciebie powołał, nadaje sens Twojemu życiu.
Niech Jezus Pan zawsze będzie z Tobą. Niech Duch Święty opromienia Ciebie swym światłem w każdy dzień Twojej Kapłańskiej posługi, a Maryja Matka wszystkich Kapłanów otacza Cię zawsze swoją opieką.
Szczęść Boże!