b_180_135_16777215_00_images_2020_DSC05597.JPGDnia 5 września 2020 r., podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania, którego udzielił J.E. Ksiądz Biskup Piotr Sawczuk.

Po specjalnej modlitwie i wspólnym odśpiewaniu Hymnu do Ducha Świętego nastąpił obrzęd bierzmowania. Kandydaci wraz ze świadkami podchodzili do Księdza Biskupa, który modlił się nad każdym indywidualnie o wylanie darów Ducha Świętego, namaszczając czoło olejem Krzyżma św.
Na zakończenie Mszy św. przedstawiciele bierzmowanych podziękowali Księdzu Biskupowi za udzielenie sakramentu oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do przygotowania ich do tego sakramentu i wręczyli kwiaty.
Drodzy Bierzmowani! Bądźcie wierni wierze i kościołowi, bądźcie otwarci na działanie Ducha Świętego i na Jego dary, które otrzymaliście, abyście mogli stawać się ludźmi pięknymi, świętymi, abyście prawdziwie żyli, bo Jezus żyje.