Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

WYKAZ: PODRĘCZNIKÓW DO RELIGII

6-latki (klasa 0) - NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA Program nr AZ-0-01/20: TAK dla Jezusa. Dzieci sześcioletnie. Podręcznik: Tak! Jezus mnie kocha. Autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa I - NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA Program nr AZ-1-01/18: Zaproszeni na ucztę z Panem Jezusem. I klasa. Podręcznik: Kl I szkoły podstawowej: Poznaję Boży świat. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak, J. Snopek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa V NOWA PODSTAWA PROGRAMOWA Program nr AZ-2-02/20: Przez prawdę, piękno i dobro zdobywamy świętość. V klasa. Podręcznik: Kl. V szkoły podstawowej. Szczęśliwi, którzy szukają prawdy. Autorzy: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.Klasa II Program nr AZ-1-01/12 z 4 I 2012: W rodzinie dzieci Bożych. II klasa. Podręcznik: Kl. II szkoły podstawowej: Idziemy do Jezusa. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa III. Podręcznik: Kl. III szkoły podstawowej: Jezus jest z nami. Red. ks. J. Czerkawski, E. Kondrak. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa IV Program nr AZ-2-02/12 z 30 V 2012: Odkrywamy tajemnice Bożego świata. IV klasa. Podręcznik: Kl. IV szkoły podstawowej. Miejsca pełne BOGActw. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, B. Nosek. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa VI Program nr AZ-2-02/12: Odkrywamy tajemnice Bożego świata. VI klasa. Podręcznik: Kl. VI szkoły podstawowej. Tajemnice BOGAtego życia. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa VII. Podręcznik: Kl. VII szkoły podstawowej. Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Klasa VIII. Podręcznik: Kl. VIII szkoły podstawowej. Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi. Autorzy: Ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Wydawnictwo Jedność. Kielce.

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90