Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

1. Od środy tj. od 06 maja będą trwały prace związane z czyszczeniem naszego kościoła, dlatego od środy do soboty wszystkie Msze św. będą odprawiane rano o godz. 700, wieczorem zaś o godz. 1900 będzie tylko nabożeństwo majowe – proszę tych wszystkich, którzy zamówili w tych dniach Msze św. po południu o godz. 1700, aby przyszli rano na godz. 700.

 

2. Nabożeństwa Majowe w Bazylice będą odprawiane w tym tygodniu w następującym porządku: w poniedziałek i wtorek po Mszy św. o godz. 1700; od środy do soboty o godz. 1900 tylko nabożeństwo(ze względu na prace w kościele).

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90