b_180_194_16777215_00_images_2020_pol_pl_Bukiet-Moc-Kolorow-2605_1.jpgDziś Kościół katolicki obchodzi Uroczystość św. Józefa, opiekuna Jezusa. Są to również imieniny. papieża Benedykta XVI - Josepha Ratzingera. oraz imieniny naszego Księdza Proboszcza Józefa Poskrobko.
Czcigodnemu Solenizantowi, w tym szczególnym dniu, życzymy wielu łask Bożych i potrzebnych sił oraz dużo zdrowia w niełatwej posłudze dla dobra i duchowego wzrostu całej naszej wspólnoty parafialnej. Niech dzisiejszy patron św. Józef - zawsze wspiera Księdza Kanonika swoją opieką i przemożnym wstawiennictwem.
Księże Proboszczu!
Pamiętamy o Tobie w modlitwie, nie tylko w dniu dzisiejszym, łączymy się duchowo, podczas sprawowania Mszy św. o godz. 16.00.
Parafianie.