Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

b_180_194_16777215_00_images_2020_pol_pl_Bukiet-Moc-Kolorow-2605_1.jpgDziś Kościół katolicki obchodzi Uroczystość św. Józefa, opiekuna Jezusa. Są to również imieniny. papieża Benedykta XVI - Josepha Ratzingera. oraz imieniny naszego Księdza Proboszcza Józefa Poskrobko.
Czcigodnemu Solenizantowi, w tym szczególnym dniu, życzymy wielu łask Bożych i potrzebnych sił oraz dużo zdrowia w niełatwej posłudze dla dobra i duchowego wzrostu całej naszej wspólnoty parafialnej. Niech dzisiejszy patron św. Józef - zawsze wspiera Księdza Kanonika swoją opieką i przemożnym wstawiennictwem.
Księże Proboszczu!
Pamiętamy o Tobie w modlitwie, nie tylko w dniu dzisiejszym, łączymy się duchowo, podczas sprawowania Mszy św. o godz. 16.00.
Parafianie.

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90