b_180_117_16777215_00_images_2019_rozaniec_kapani.jpgZ okazji Wielkiego Czwartku, pamiątki ustanowienia Sakramentu Kapłaństwa, pragniemy Wam życzyć, Drodzy Kapłani, by droga, na którą zaprosił Was Chrystus – Najwyższy Kapłan była dla Was drogą ku świętości.

Niech stale w Was wzrasta miłość do Eucharystii. Niech w gorliwym i pełnym poświęcenia wypełnianiu pragnień Serca Bożego wspiera Was zawsze moc Ducha Świętego.
Życzymy Wam gorących serc, abyście stając przy człowieku w jego ziemskiej wędrówce podnosili to, co słabe, prostowali to, co powikłane i wzbudzali nadzieję. Niech Wasza szlachetna posługa siania ziarna Bożej Prawdy i prowadzenia ludzi do spotkania z Chrystusem w sakramentach przynosi radość. przyczynia się do budowania jedności Kościoła – naszego Domu.
Niech Was Bóg błogosławi, a Matka Boża - Matka Kapłanów swą macierzyńską miłością niechaj broni, osłania i czuwa nad Wami.
Różaniec w Waszej intencji będziemy odmawiać o godz. 16.30.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy.