b_180_135_16777215_00_images_2019_DSC02934.JPGW piątek, 8 marca , Droga Krzyżowa, a po niej Msza Święta sprawowana była w intencji Kobiet, Matek i Dziewcząt. Poszczególne stacje Drogi Krzyżowej czytane były przez kobiety:

„Czy potrafisz docenić trud kobiet? To one są często obarczone krzyżem codziennych obowiązków: praca, wychowanie, pranie, gotowanie, prasowanie, sprzątanie, odrabianie zadań z dziećmi. Lista tych obowiązków jest długa. Jak często z twoich ust pada słowo dziękuję?
Jezu, który wziąłeś krzyż na swoje ramiona, pomóż kobietom w dźwiganiu codziennych obowiązków, aby wszystkie posługi pełniły z miłością...”

Na zakończenie Mszy Świętej Ksiądz Łukasz złożył w imieniu księży pracujących w parafii życzenia wszystkim Kobietom, życzył im:
-wytrwałości Anny,
-odwagi Marii Magdaleny,
-waleczności Judyty,
-piękna Estery,
-pracowitości Rut,
-mądrości Miriam,
-pobożności Rachab,
-gorliwości Samarytanki,
-a nade wszystko pokory Maryi.