Parafia Rzymskokatolicka - Bazylika Mniejsza w Prostyni
                            (diecezja drohiczyńska)

b_150_100_16777215_00_images_stories_inne_1_popielec_Obraz6.jpg

 

 


Termin wyjazdu:
18-20.08.2017 r.(3-dni)
Cena: 470 zł
Wyjazd: wcześnie rano

1 dzień - w godz. przedpołudniowych przyjazd do ZAMOŚCIA – 4 - godzinne zwiedzaniemiasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO: Rynek Starego Miasta z zabytkowymi kamieniczkami i ratuszem, Pałac Zamoyskich, Katedra, Arsenał, przejście podziemną trasą turystyczną, taras widokowy nad Bastionem VII – w godz. popołudniowych wyjazd do przejścia granicznego w Hrebennem, przyjazd do LWOWA zwiedzanie Starego Miasta: katedra łacińska, katedra ormiańska, cerkiew Wołoska, Kaplica Boimów, rynek z zabytkowymi kamienicami, zakwaterowanie w hotelu , obiadokolacja i nocleg

2 dzień – po śniadaniu wyjazd grupy na trasę: OLESKO zamek Sobieskich i Rzewuskich– PODHORCE Pałac Sanguszków, klasztor Bazylianów, kościół św.Józefa - powrót do LWOWA – dalsze zwiedzanie miasta: panorama Lwowa z Wysokiego Zamku, Teatr Opery i Baletu, pomnik Adama Mickiewicza, spacer Wałami Hetmańskimi - obiadokolacja i nocleg j.w.

3 dzień - po śniadaniu dalszy ciąg zwiedzania LWOWA: Cmentarz Łyczakowski z grobami m.in. Konopnickiej, Zapolskiej, Grottgera, Ordona, cmentarz powstańców styczniowych i listopadowych, Cmentarz Orląt Lwowskich - dalej objazd miasta: dworzec kolejowy, kościół św. Elżbiety, Politechnika, Uniwersytet, katedra św. Jury, następnie przejazd do ŻÓŁKWI – miasta rezydencji rodziny Żółkiewskich – obiad - następnie krótki spacer po mieście i wyjazd w drogę powrotną

* Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie, 2 x nocleg w hotelu***, 2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja , 1 x obiad, bilety wstępu, opiekę pilota – przewodnika, słuchawki, podatek vat

uwaga!

OSOBY JADĄCE NA UKRAINĘ MUSZĄ POSIADAĆ WAŻNY PASZPORT !!!!

Zapisy i zaliczka w wysokości 200 zł do 10 czerwca 2017 r.

Kontakt:

Ks. Łukasz Suszko tel. 722 311 567

Barbara Wojciechowska tel. 694 999 188

Historia Sanktuarium (film)

Historia Sanktuarium
Trójcy Przenajświętszej
w Prostyni
(nagranie 2004r)
 

Pielgrzymi, cuda, tradycje

Kardynał Wyszyński

Parafia Rzymskokatolicka PW. TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ I ŚW. ANNY

BAZYLIKA MNIEJSZA

Adres: Prostyń 137, 07-319 Małkinia

tel. 29/644 90 90